Перейти к содержимому


Фотография

Помилка перерахунку сили гравця CLASSIC


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4

#1 IMPERATOR-Tff

IMPERATOR-Tff

    Новичок

  • Пользователь
  • 11 сообщений
  • ГородМиколаїв
  • Вселенная:RU
  • Альянс:Імперія
  • Тип игры:Шахтер

Отправлено 13 Июнь 2023 - 20:09

На класичному сервері, під час спроби атакувати гравця з яким відбувся конфлікт виявив наступну помилку:
моя статистика 359м очок Скриншот 13-06-2023 19:51:23.jpg (skr.sh)
його статистика 589м очок  Скриншот 13-06-2023 19:51:02.jpg (skr.sh)

при цьому коли я намагаюся його атакувати, мені пише, що данний гравець знаходиться під захистом новачків, навіть буква (н) у ніку присутня Скриншот 13-06-2023 19:52:23.jpg (skr.sh) 

Тільки що передивився чи можу я атакувати інших гравців такого рівня, так, можу,  у гравців в яких статистика близько 590м всі нікнейми білі, а конкретно цей гравець вважається новачком і тільки він, з іншими такі проблеми відсутні. в чому проблема і чи буде вона вирішена? 


  • 0

#2 Vicius

Vicius

    Рейдер

  • Пользователь
  • 404 сообщений
  • Вселенная:RU
  • Тип игры:Атакер

Отправлено 14 Июнь 2023 - 03:58

Кто доступен, а кто нет, считается по вооружению
Более чем в 5 раз больше - Сильный
Менее чем в 5 раз меньше - Слабый
В Вооружение идёт:
1% от построек
100% от боевых исследований
100% от флота
50% от самой наибольшей обороны на планете\луне

Вот и выходит, твои очки вооружения 114,5кк его 6,5кк, более чем в 5 раз меньше, и атаковать ты его не сможешь
Да и думаю отчасти понимаешь что это верно, ведь если ты сможешь обижать игроков послабее, то и тебя смогут обижать игроки посильнее


  • -7

#3 IMPERATOR-Tff

IMPERATOR-Tff

    Новичок

  • Пользователь
  • 11 сообщений
  • ГородМиколаїв
  • Вселенная:RU
  • Альянс:Імперія
  • Тип игры:Шахтер

Отправлено 14 Июнь 2023 - 15:42

Кто доступен, а кто нет, считается по вооружению
Более чем в 5 раз больше - Сильный
Менее чем в 5 раз меньше - Слабый
В Вооружение идёт:
1% от построек
100% от боевых исследований
100% от флота
50% от самой наибольшей обороны на планете\луне

Вот и выходит, твои очки вооружения 114,5кк его 6,5кк, более чем в 5 раз меньше, и атаковать ты его не сможешь
Да и думаю отчасти понимаешь что это верно, ведь если ты сможешь обижать игроков послабее, то и тебя смогут обижать игроки посильнее

Не зовсім логічно, враховуючи, що конфлікт відбувся тому що була атака з його сторони, поки в нього ще був флот. Я його атакував, зруйнував його флот і тепер він виявляється для мене слабий. З твоєї точки зору він слабший за мене, тому що в нього немає флоту, а змоєї точки зору він сильніший за мене, тому що видобуває в десятки разів більше ресурсів ніж я і може відновити флот і побудувати в рази сильніший флот ніж я за лічені дні. В нього на столиці десятки трильйонів ресурсів, я таку кількість тільки в вологих фантазіях бачив, тобто в довгостроковій перспективі в мене немає шансів проти цього гравця, а враховуючи що поки він не вирішив всі ці ресурси витратити на флот, я маю лише безпомічно спостерігати як він накопичує сили замість того аби викоринити проблему на старті.

Економіка є ледь не найважливішим фактором у військовій справі, і якщо я вирішив замість економіки витратити декілька тижнів на будування флоту, цілком логічно було б дати мені спроможність атакувати гравців, чия економіка дозволяє побудувати флот аналогічний моєму за декілька днів.


  • 0

#4 Гарфилд

Гарфилд

    Новичок

  • Пользователь
  • 9 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2023 - 17:11

Не зовсім логічно, враховуючи, що конфлікт відбувся тому що була атака з його сторони, поки в нього ще був флот. Я його атакував, зруйнував його флот і тепер він виявляється для мене слабий. З твоєї точки зору він слабший за мене, тому що в нього немає флоту, а змоєї точки зору він сильніший за мене, тому що видобуває в десятки разів більше ресурсів ніж я і може відновити флот і побудувати в рази сильніший флот ніж я за лічені дні. В нього на столиці десятки трильйонів ресурсів, я таку кількість тільки в вологих фантазіях бачив, тобто в довгостроковій перспективі в мене немає шансів проти цього гравця, а враховуючи що поки він не вирішив всі ці ресурси витратити на флот, я маю лише безпомічно спостерігати як він накопичує сили замість того аби викоринити проблему на старті.

Економіка є ледь не найважливішим фактором у військовій справі, і якщо я вирішив замість економіки витратити декілька тижнів на будування флоту, цілком логічно було б дати мені спроможність атакувати гравців, чия економіка дозволяє побудувати флот аналогічний моєму за декілька днів.

ну, так и получается. вооружение нет у него, а шахты есть.


  • 1

#5 umka-pass

umka-pass

    Гуру

  • Пользователь
  • 249 сообщений
  • Альянс:Зурбаган
  • Тип игры:Шахтер

Отправлено 19 Июнь 2023 - 20:15

Не зовсім логічно, враховуючи, що конфлікт відбувся тому що була атака з його сторони, поки в нього ще був флот. Я його атакував, зруйнував його флот і тепер він виявляється для мене слабий. З твоєї точки зору він слабший за мене, тому що в нього немає флоту, а змоєї точки зору він сильніший за мене, тому що видобуває в десятки разів більше ресурсів ніж я і може відновити флот і побудувати в рази сильніший флот ніж я за лічені дні. В нього на столиці десятки трильйонів ресурсів, я таку кількість тільки в вологих фантазіях бачив, тобто в довгостроковій перспективі в мене немає шансів проти цього гравця, а враховуючи що поки він не вирішив всі ці ресурси витратити на флот, я маю лише безпомічно спостерігати як він накопичує сили замість того аби викоринити проблему на старті.

Економіка є ледь не найважливішим фактором у військовій справі, і якщо я вирішив замість економіки витратити декілька тижнів на будування флоту, цілком логічно було б дати мені спроможність атакувати гравців, чия економіка дозволяє побудувати флот аналогічний моєму за декілька днів.

 

 

Ти вказав економіку найважливішим фактором -- так йди таким же шляхом, тоді ти зможеш атакувати його. Але ти йдеш шляхом атакера (захоплення) -- за це ти береш ресурси. Але не бачу бажання задовольнитися своєю стратегією. Розрахунок по озброєнню був вибраний, щоб можна було врівноважити сили гравців. А те, що він може відновити флот і стати сильнішим -- це його досягнення за весь час гри, який може бути набагато більшим за твій. В свою чергу ти можеш здобути багато ресурсів своїм шляхом -- будеш сишьніший -- що змінеться? Ти хочеш атакувати слабших, щоб швидко рости? Тоді є ішки -- бери ресурс у них без обмежень по озброєнню.


  • 0